В Ужгороді відкрили ще один новий шкільний спортивний майданчик

вересня 11 / 2020
В Ужгороді відкрили ще один новий шкільний спортивний майданчик
Новий мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту збудували в ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 імені В.С.Гренджі-Донського на вул. Польовій.

Міський голова Богдан Андріїв сьогодні на урочистому відкритті зазначив, що це вже 10-ий спортивний майданчик, збудований Ужгороді за останні роки. «Це – ще один приклад доброї співпраці обласної і міської влади. Міська влада Ужгорода працює над тим, щоб у кожному нашому навчальному закладі були такі майданчики», – сказав, зокрема, Богдан Євстафійович.

Також в урочистостях узяли участь перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Павло Криндач, заступники міського голови Ужгорода Ігор Фартушок і Василь Гомонай, начальниця міського управління освіти Наталія Мухомедьянова, депутати Ужгородської міської ради Юрій Мандич, Євген Прозор.
В Ужгороді відкрили ще один новий шкільний спортивний майданчик

У ЗОШ №6 у 39 класах навчається 1152 дітей, є всі необхідні умови для дітей з особливими освітніми проблемами. Також надаються освітні послуги з індивідуального навчання: екстернат, педагогічний патронаж, сімейне навчання. Є спортзал, актова зала, 2 сучасні інформаційні кабінети, обладнані у 2019 році, а відтепер ще й мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Школа бере участь у різних проєктах, а саме: «Вивчай та розпізнавай медіаграмотність», «Зелений варош», «Відкривай Україну» тощо. Протягом двох років заклад був активним учасником Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Директорка школи Марія Гринчук зазначила, що у закладі – більше 25 юних спортсменів, які мають значні досягнення в різних видах спорту, подякувала представникам влади за новий майданчик та інші подарунки.

Універсальний спортивний майданчик для проведення занять із фізичної культури – розміром 38х20 метрів, тут зробили фундамент огорожі, щебеневу основу з верхнім бетонним покриттям, встановили синтетичне поліуретанове покриттям CONIPUR.

Загальна вартість робіт – 2 млн 177,197 тис. грн., із бюджету Ужгорода профінансували 1 млн 427,197 тис. грн., із державного бюджету – 750 тис. грн.
Право забити перший гол у нові ворота на майданчику мали Богдан Андріїв та Олег Коцюба – позиції тримали воротарі футбольного клубу «Минай».
Також Богдан Євстафійович принагідно привітав спортсменів із Днем фізичної культури і спорту України, який відзначатимемо завтра, 12 вересня, та Днем Ужгорода. Також побажав футболістам ФК «Минай» перемоги у першій грі Прем’єр-ліги, яка відбудеться цієї неділі на стадіоні «Авангард».
Після урочистостей учні школи на новому майданчику зіграли футбольний матч.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар