На Тячівщині пройшли змагання з футболу

травня 27 / 2023

Протягом квітня-травня у ліцеї проводились змагання з міні-футболу у рамках Місячника з футболу в Україні.
Серед учнів 5-7-х класів переможцями стали учні 7-А класу, друге місце посіли учні 7-Б класу, а третє - 5-В клас.
Серед учнів 8-11-х класів вперше перемогу вибороли учні 9-Б класу, друге місце - 10-В клас, а третє - 8-А клас.
Всі учасники змагань нагороджені грамотами, кубками та футбольними м'ячами.
Чемпіони школи традиційно зіграли матч зі збірною вчителів ліцею. Гра виявилася не легкою для вчителів. Всі вболівальники бурхливо підтримували і вчителів, і учнів. Але вдача була на стороні учнів, які стали переможцями цього історичного матчу.
Також відбулось нагородження переможців Всеукраїнського дистанційного мистецького конкурсу "Янголятко Перемоги" : за третє місце дипломи отримали Галац Олександр та Цубера Ілля (учні 5-Б класу), а за належну підготовку учнів нагороджено подякою керівника гуртка К.І.Цуберу.
Категорія : Спорт