На Рахівщині відбувся Турнір з футболу "Помічник шерифа, грай та перемагай".

травня 22 / 2023
17 травня в селі Луг відбувся Турнір з футболу "Помічник шерифа, грай та перемагай".

У змаганнях взяли участь команди учнів закладів загальної середньої освіти Великобичківської територіальної громади: Великобичківський ЗЗСО №1, Великобичківський ЗЗСО №2, Лужанський ЗЗСО та Косівсько-Полянський ЗЗСО №1.

У старшій віковій категорії переможцями турніру стали команда Косівсько-Полянського ЗЗСО № 1, яка здобула перше місце, та команда Великобичківського ЗЗСО № 1, яка посіла друге місце.

У молодшій віковій категорії чемпіонами стали команда Великобичківського ЗЗСО № 2, яка посіла перше місце, та команда Лужанського ЗЗСО, яка зайняла друге місце.

Вітаємо всіх учасників турніру за їх неймовірний ентузіазм, спортивну гру та витримку. Ви продемонстрували високий рівень техніки, командної співпраці та вольову силу.

Також, дякуємо організаторам турніру - Поліцейським офіцерам громади та Великобичківській ДЮСШ. Ваше старання, підтримка та координація зробили цей турнір можливим, надаючи молодим спортсменам можливість проявити свої навички та зростати як спортивні особистості.
Категорія : Спорт