У одній з громад Рахівщини відбувся турнір з шахів серед школярів

березня 03 / 2023

Другого березня 2023 року на базі Великобичківської ліцею відбулися особисто-командні змагання з шахів. Приємно відзначити, що участь у турнірі приймали 34 шахісти із десяти закладів загальної середньої освіти, а саме: Великобичківський ЗЗСО#1 (представник команди Ягнюк Віктор Борисович), Великобичківський ЗЗСО#2 (Кілічук Юрій Васильович), Великобичківський ЗЗСО#3 (Маркітан Володимир Миколайович), Великобичківський ліцей (Крегул Сергій Миколайович), Лужанський ЗЗСО (Мандзюк Анатолій Анатолійович), Плаюцький ЗЗСО (Палкуш Наталія Іванівна) Річанський ЗЗСО (Нямещук Василь Васильович), Верхньоводянський ЗЗСО (Гудас Степан Петрович), ЗЗСО#2 Косівської Поляни (Волощук Віта Юріївна) та ЗЗСО Кобилецької Поляни (Попович Михайло Михайлович)

Завдяки даному заходу було виявлено багато здібних шахістів, які будуть залучені для участі в обласних змаганнях. А кращі з кращих запрошені поповнити склад збірної ДЮСШ, яка виступає на чемпіонаті України (Дитяча шахова ліга).


За результатами впертої боротьби призерами в особистих категоріях стали:

Дівчата до 10 років:

1. Колач Роксана (ЗЗСО Коб. Поляни)

2. Кілічук Валерія (ЗЗСО Луг)

3. Лазаренко Каріна (ЗЗСО Луг)

Дівчата до 14 років:

1. Дорофеєва Валерія (В. Бичків ЗЗСО #2)

2. Поп Оксана (ЗЗСО Луг)

3. Ворохта Анастасія (ЗЗСО Коб. Поляна)

Дівчата до 17 років:

1. Бабій Дарина (ЗЗСО Луг)

2. Дудчак Ніколіна (ЗЗСО Ріка)

Юнаки до 8 років:

1. Мауерштедтер Андрій (В. Бичків ЗЗСО #3)

2. Шміляк Микола (В. Бичків ЗЗСО #3)

3. Мочан Любомир (В. Бичків ліцей)

Юнаки до 10 років:

1. Чорній Микита (В. Бичків ЗЗСО #1)

2. Піцура Давид (ЗЗСО Луг)

3. Варга Артем (В. Бичків ЗЗСО #2)

Юнаки до 14 років:

1. Марущак Мирослав (В. Бичків ЗЗСО #1)

2. Ігнатюк Артем (В. Бичків ЗЗСО #1)

3. Варга Андрій (ЗЗСО В. Водяне)

Юнаки до 17 років:

1. Головчук Зорян (ЗЗСО Луг)

2. Полянчук Роман (ЗЗСО Луг)

3. Шешвак Роман (В. Бичків ЗЗСО #3)

У командному заліку склалась ситуація, у якій за всіма показниками набрали рівну кількість очків дві команди, що підкреслює напружену і непоступливу гру. Тому після короткої наради суддівської колегії та представників команд було прийнято рішення визнати переможцям дві команди:

Великобичківський ЗЗСО #1 та

Лужанський ЗЗСО

Друге місце: Великобичківський ЗЗСО #2

Третє місце: Великобичківський ЗЗСО #3

Всі призери в особистих категоріях були нагороджені грамотами і медалями, а команди – кубками.


За активну участь у чемпіонаті України, вихід у Другу Лігу Всеукраїнської дитячої шахової ліги, адміністрація Великобичківської ДЮСШ в особі директора Данча Йосипа Йосиповича відзначила подяками збірників ДЮСШ: Ігнатюк Артем, Варга Артем, Дряшкаба Тарас, Бабій Дарина, Божук Назарій, Головчук Зорян, Чорій Микита, Полянчук Роман, Шешвак Роман, Чернян Ілля, Марущак Мирослав.

Вітаємо юних шахістів, представників команд, організацій, що відряджали та батьків і бажаємо успіхів у наступних змаганнях.

Адміністрація Великобичківської ДЮСШ висловлює щиру подяку за сприяння у проведенні турніру відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради, колективу КП “Великобичківська їдальня” за надане приміщення для проведення турніру та смачні обіди.

Тренери-викладачі з шахів Вільмош Чернян та Микола Марущак.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар