Ужгородські спортсмени – чемпіони Європи з кіокушин-карате

вересня 21 / 2022

Валерія Моца та Ґабріель Моца взяли участь у Відкритому чемпіонаті Європи з кіокушин-карате, який відбувся 9-11 вересня у місті Сольнок (Угорщина).

До змагань, присвячених пам’яті засновника кіокушин-карате в Угорщині шихана Калмана Фурко, долучилися близько 400 спортсменів із 16 країн Європи. Унікальність турніру полягала в тому, що вперше за всю історію європейського кіокушину співорганізаторами й учасниками чемпіонату були майже всі офіційні федерації, представили чимало різновидів кіокушин-карате.

Поєдинки відбувались у вікових категоріях 7-18 років – серед хлопців і дівчат, 18+ та 40+ – серед чоловіків та жінок у розділах «куміте» і «ката». На татамі змагалися багаторазові переможці та призери національних і міжнародних турнірів, чемпіонатів Європи та світу.

У складі національної збірної України виступили й представники відокремленого підрозділу в Ужгороді – Всеукраїнського об’єднання «Кіокушин БуДо карате» – кандидатка у майстри спорту Валерія Моца та її брат Ґабріель Моца, інформує управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради.

У підсумку чотирьох тривалих поєдинків із суперницями з Греції, Румунії, Угорщини та України Валерія Моца посіла два перші місця у розділах «ката» і «куміте» серед юніорів 16 років, а її брат Ґабріель – перше місце в «куміте» та бронзу в «ката» серед семирічок.

Вітаємо спортсменів і головного тренера збірної Закарпатської області з кіокушин БуДо Карате Ігоря Шандру з чудовим виступом!

Категорія : Спорт


Залишити Коментар