Троє футболістів та головний тренер «Хуста» потрапили до збірної 2-го туру Другої ліги України

вересня 15 / 2022

SportArenа назвала символічну збірну другого туру Другої ліги України з футболу сезону 2022/23.


До 11-ки найкращих потрапили захисник Владислав Іванов та півзахисники Василь і Петро Луціви.

Ось що про них пишуть:

Центральний захисник – Владислав Іванов («Хуст»)

Чемпіон Закарпаття різко оновився для дебюту на новому рівні, проте досвідчений Іванов – один із тих, хто залишився від обласних змагань і цілком витримує змагальні вимоги сучасної Другої ліги. Владислав не лише добре відіграв у захисті, де в «Металурга-2» було зовсім мало шансів у ближньому бою, а й підключався на стандарти, сам брався за їх виконання і довгим пасом розпочав одну з результативних комбінацій хустян.

Атакувальний півзахисник – Василь Луців («Хуст»)

В активі Василя – третій гол ФК «Хуст» (замкнув флангову подачу Лесунова), дві гольові передачі та т.зв. «передасист» у комбінації з другим голом. В.Луців провів проти «Металурга-2» сильний матч, взявши участь, по суті, в усіх чотирьох результативних комбінаціях своєї нової команди.

Лівий півзахисник – Петро Луців («Хуст»)

Брати Луціви другий матч поспіль створюють величезні проблеми суперникам ФК «Хуст» – відзначаємо в збірній туру й Петра, який забив другий і четвертий голи господарів у ворота запорізького резерву та був активним учасником більшості гострих атак на ворота «Металурга-2».

Тренер туру – Володимир Циткін («Хуст»)

Чемпіон Закарпатської області ФК «Хуст» заповнив одну з останніх вакансій у Другій лізі, тож перед його новим головним тренером стояло складне завдання – терміново оновити колектив під вимоги нового змагального рівня та підібрати гравців, які захочуть прийти в команду-новачка ПФЛ і зможуть при цьому відповідати вимогам колективу. Циткін вдало справився з обома головними напрямками своєї роботи – як тактичним, так і кадровим. ФК «Хуст» грає в веселий, яскравий футбол і набирає на старті чотири очки із шести можливих при досить скромній селекційній роботі й суттєвому перезавантаженні складу.

Загалом символічна збірна туру має такий вигляд:
Категорія : Спорт


Залишити Коментар