Борці греко-римського стилю з Тячева стали чемпіонами області (фото)

серпня 19 / 2020
Минулої суботи, 8 серпня, в м.Ужгород проходив чемпіонат Закарпатської області з греко-римської боротьби серед кадетів.
У змаганнях брали участь спортсмени з Берегова, Виноградова, Мукачева, Ужгорода та Тячева. В результаті серії поєдинків тячівські спортсмени вибороли чудові результати.
Так, у ваговій категорії 45кг перше місце виборов Євген Поковба (м.Тячів), на другому – тячівець Олександр Форкавець (м.Тячів). У ваговій категорії 48кг – чемпіоном став Роман Довгей. Найсильнішими у вагових категоріях 51 кг став Олександр Думнич, 55 кг – Павло Дерябін. Третє місце у в.к. 60 кг – у Максима Ференці. Другу і третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 65 кг посіли Адам Бєлоцький та Олександр Гегедиш. У в.к. 71 кг другим став Юрій Матчук, Василь Думнич виборов «бронзу» у в.к. 80 кг. «Срібна» нагорода у представників в. к. 92 кг – тячівця Івана Синьо, а в.к. 110 кг – Василя Кодрі.
Таким чином, у загальнокомандному заліку команда Тячева заслужено здобула найкращий результат – перше місце.
Закарпатська обласна федерація греко-римської боротьби.
Категорія : Спорт