На Рахівщині комунальники цілодобово долають наслідки снігопаду

січня 13 / 2026


Через безперервні опади на території Великобичківської ТГ дорожні служби та комунальні підприємства працюють у посиленому режимі, аби забезпечити проїзд автошляхами громади.

Цілодобова робота та допомога дорожнім службам
Упродовж минулої доби інтенсивні снігопади охопили більшість областей України, зокрема й Великобичківську громаду. Оскільки дорожні служби ПБС не встигають оперативно очищувати всі ділянки, до робіт залучили місцеве комунальне підприємство. Працівники ВЖКП працювали всю ніч, розчищаючи навіть ті дороги, що не закріплені за підприємством.

Пріоритетні напрямки розчистки
За допомогою спецтехніки (зокрема екскаватора-навантажувача JCB) першочергово забезпечено проїзд на таких ділянках:

Траса державного значення Н-09 «Мукачево–Львів» (через с. Луг та селище Великий Бичків);

Обласні та місцеві дороги:

Великий Бичків – Косівська Поляна;

Великий Бичків – Луг;

Великий Бичків – Кобилецька Поляна;

Великий Бичків – Верхнє Водяне.

Стан робіт на ранок 12 січня
Станом на ранок 12.01.2026 р. техніка продовжує роботу. Оскільки снігопад не вщухає, вищезгадані маршрути потребуватимуть повторного очищення протягом дня. Також планується виїзд техніки на другорядні вулиці за потреби.

Окрему увагу приділено пішохідним зонам: з самого ранку триває розчищення тротуарів уздовж центральних доріг та мостів, зокрема підвісних.

Звернення до мешканців: Адміністрація просить з розумінням поставитися до ситуації. Через великий обсяг опадів техніка не може бути одночасно всюди, проте робиться все можливе для безпеки водіїв та пішоходів.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар