Як працюватимуть школи Закарпаття під час морозів і снігопадів

січня 11 / 2026
Як працюватимуть школи Закарпаття під час морозів і снігопадів

Через посилення морозів і снігопадів у 53 громадах Закарпаття продовжили шкільні канікули щойнаменше до 19 січня. Натомість продовжать навчання у звичному форматі у 11 громадах області, зокрема в Ужгороді. Рішення можуть переглянути вже 12 січня.

Про це у коментарі Суспільному повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець.

“112 із 565 закладів області виявили бажання працювати у звичному форматі. Однак ми будемо комунікувати з головами територіальних громад щодо ситуації із посиленням снігопадів і морозів. І відповідно приймати рішення”, — зазначила Мар’яна Марусинець.

У школах Мукачівської громади тривають канікули до 26 січня.

У дитсадках 52-х громад діятимуть чергові групи для дітей, батьки яких працюватимуть у цей період. Частина профтехів, коледжів та вишів перебуває на канікулах до 2 лютого, іншим рекомендували продовжити навчання у онлайн форматі, повідомили у Закарпатській ОВА.

В Закарпатському гідрометцентрі повідомили, що морози до -16° вночі прогнозують до 14 січня.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар