Начальник Закарпатського ТЦК під загрозою звільнення через корупцію та скарги

грудня 13 / 2025

Начальнику Закарпатського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Андрію Савчуку оголошено неповну службову відповідність. Наступним кроком може стати звільнення його з посади, причиною називають корупцію та скарги.

Про це у п’ятницю, 12 грудня, повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі.

За інформацією журналіста, рішення було ухвалено на нараді в Оперативному командуванні "Захід". Джерела зазначають, що оголошення не повної службової відповідності є першим кроком до звільнення керівника Закарпатського обласного ТЦК.

"Підставою для такого рішення стали корупційна складова та численні скарги на роботу Закарпатського обласного ТЦК", — написав Віталій Глагола.

Довідка про Андрія Савчука

Андрій Савчук був призначений на посаду начальника Закарпатського обласного ТЦК та СП у жовтні 2023 року наказом тодішнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У 2021 році повідомлялося, що Савчук має значний досвід з проведення оцінювання, здобутий під час півторарічної служби в американській армії. Також відомо, що він працював заступником керівника навчань з оцінювання ЗСУ.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар