Суспільство
447 Переглядів
0 Рейтинг
Еко-табри для дітей діють в Ужгороді (відео)
травня
31
/ 2025

Еко-табри для дітей в Ужгороді, клуб у горах для підлітків, а ще конкурси: цікаву та насичену програму на літо підготовули для дітей і молоді у межах проєкту «Зелені скарби Карпат». В рамках активностей, діти зможуть не тільки весело провести час, знайти нових друзів, ай набути нових знань. Мета проєкту покращення природничої освіти молоді через інтерактивну методологію на основі досвіду із Шумави та Баварії.
Проєкт впроваджується разом із закордоними партнерами. Денні еко-табори стартують вже з 16 червня. Проходитимуть вони на базі падіюну. У 6 змін, планують залучили близько 200 дітей, як місцевих, так і з числа ВПО. Більшу частину часу діти проведуть на природі. По завершенні всіх активностей, учасники проєкту планують створити посібник з практичними порадами, цікавих та ефективних програм занять з дітьми на природі.
Під час заходів діти досліджуватимуть природу, дізнаватимуться нове про явища та властивості природи, ходитимуть в походи й на прогулянки. Дітей чекають також цікаві екскурсії заповідниками краю. Всі заходи в рамках проєкту безкоштовні.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
серпня 02 / 2020
-
червня 14 / 2020
-
січня 19 / 2024
-
серпня 07 / 2020
