Суспільство
286 Переглядів
0 Рейтинг
Гра, яка лікує: в дитячій лікарні Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні провели практикум
січня
30
/ 2025
8 студентів УжНУ, які минулого року пройшли навчання в Ужгороді в межах проекту «Психологічна підтримка дитячого лікаря», що реалізувала ГО «Момент міцності», раз на тиждень у базовій ігровій терапії з пацієнтами міської дитячої лікарні, а також його батьками/опікунами. Майбутні фахівці мають змогу розвивати практичні навички, покращувати знання в напрямках психологічних ігрових практик, розвитку сенситивності та вразливості, тобто з пацієнтами використовувати той досвід, який набув течії навчання.
Такі поняття безкоштовні, в них беруть участь різні вікові категорії дітей. За словами представника громадської організації «Момент міцності» Людмили Балецької, якщо маленькі пацієнти не мають можливості фізично пересуватися закладом, наприклад, під крапельницею, то з ними працюють у палаті й таким чином створюють індивідуальний підхід до кожного. Для активності з маленькими пацієнтами студенти вибирають предмети мобільної ігрової допомоги: музичні інструменти, канцелярське приладдя, тематичні дитячі книги, інтерактивні ігрові набори, костюми лікарів для дітей, сенсорні й іграшки для нейрозанять, настільні ігри.
Аби розширити коло спеціалістів, які використовують психологічні ігрові практики для підтримки дітей у лікарнях, цього тижня «Момент міцності» ініціює практикум для студентів та медпрацівників. Провели захід психологіні Людмила Балецька та Влада Андрущенко. Спеціалісти не лише поділилися досвідом використання ігрових практик у лікарнях Ужгорода й Харкова, але й наочно довели, як обладнання працює та який вплив має на користь.
Працівники лікарні, за словами медичної директорки відокремленого підрозділу «Клінічна дитяча лікарня» Таїсії Шуберт, долучилися до заняття заходом, щоб перебрати практичні методики й застосувати їх далі, а саме: що таке нейроігри, сенситивні ігри, як користуватися реабілітаційним приладдям та як правильно відмінити ігри. , що допомагають в одужанні; створювати казки й ігрові історії для роботи з дітьми тощо. Також лікарям і медсестрам репрезентували, чим таким чином комфортний лікарняний простір на місці, що підтримує дитячу радість і.
Саме в рамках практикуму ГО «Момент міцності» передала медзакладу набір вищерозробленої мобільної ігрової допомоги, який був закуплений за кошти донорів.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
серпня 02 / 2020
-
березня 21 / 2021
-
липня 06 / 2024
-
квітня 21 / 2020