Керівники Закарпаття привітали працівників екстреної медичної допомоги зі святом

травня 27 / 2024

Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та голова ОВА Віктор Микита сьогодні привітали закарпатських медиків з професійним святом – Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги.
👉 Робота у «швидкій» - благородна, вкрай необхідна та героїчна. Працівники екстреної медичної допомоги завжди першими приходять на допомогу людям. Так само першими вони беруть на себе відповідальність за порятунок людського життя. Від їхнього професіоналізму залежить в буквальному сенсі найцінніше – життя людини.
🤝 «У мирні часи — це важка праця, - відзначив голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай. - Під час війни — щоденний героїзм. З часу повномасшатабного російського вторгнення медики екстреної медичної допомоги одними з перших вступають у бій зі смертю від куль, уламків снарядів та вибухів. Ризикують своїм життям для порятунку інших, часто роблячи неможливе».
👌 Роман Сарай побажав кожному з присутніх медиків міцного здоров’я, наснаги, поваги, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя. Щоб їхня праця ніколи не залишалася непоміченою, а слова подяки звучали якомога частіше
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар