На Закарпатті підприємства можуть подати заявку на бронювання працівників онлайн

травня 06 / 2024
Критично важливі установи, організації, підприємства регіону відтепер можуть подавати заявки на бронювання працівників онлайн. Таку послугу запустили на порталі Допомога Закарпаття, повідомили в Закарпатській ОВА.

Щоб подати заявку, необхідно перейти за посиланням або знайти форму в розділі «Послуги» на порталі, внести необхідні дані й підвантажити документи.

Після розгляду поданої інформації на рівні ОВА заявник отримає оперативне повідомлення про передачу документів Генеральному штабу ЗСУ з вихідним номером, датою та посиланням на ресурс, де можна відстежувати прийняті рішення щодо бронювання фахівців.

«Отримували чимало запитів від підприємців саме щодо процедури бронювання, оскільки в період розгляду поданих списків вони не знали, на якому етапі зараз їхня справа. Саме тому разом з управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОВАзапускаємо розділ, котрий спростить подачу документів та дозволить підприємцям вчасно отримувати інформацію про відправку документів від адміністрації на наступний рівень», – прокоментував Василь Іванчо.

Стабільна робота бізнесу – одне з основних завдань для керівництва ОВА, оскільки від цього залежить економічна ситуація не тільки в нашому регіоні, а й у державі загалом. Це своєю чергою дозволяє підтримувати Збройні сили, розвивати й відбудовувати Україну.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар