Інтернет-субвенція: громади Закарпаття можуть подати заявку на підключення до швидкісного оптичного інтернету

квітня 20 / 2021
Інтернет-субвенція: громади Закарпаття можуть подати заявку на підключення до швидкісного оптичного інтернету
Олександр Пацкан, заступник голови облдержадміністрації, повідомив, що громади Закарпаття ще можуть встигнути подати заявку на підключення до швидкісного інтернету.

«Чимало населених пунктів області й досі не мають доступу до всесвітньої мережі. Інтернет дуже потрібен і в таких соціальних закладах, як школи, бібліотеки, органи влади та лікарні.


З метою підвищення доступності до інтернету та запровадження якісного оптичного інтернет-покриття у сільській місцевості держава виділила субвенцію у розмірі пів мільярда гривень», – зауважив Олександр Пацкан.

За його словами, двадцять територіальних громад області уже подали заявку на участь у відборі. Тепер це реальна можливість забезпечити доступом до широкосмугового інтернету 81 закарпатське село та 351 заклад соціальної інфраструктури.

Загалом в Україні у межах реалізації пілотного проєкту «Інтернет-субвенція» до швидкісного інтернету планують підключити 3 тисячі населених пунктів, понад 6 тисяч навчальних, медичних, культурних закладів та мільйон українців.

Подати заявку можна за посиланням.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар