У Сваляві з'явиться індустріальний парк

квітня 21 / 2024


Очільник Мукачівської РВА Сергій Гайдай під час зустрічі з в.о. голови Свалявської міської ради Мирославою Скрипинець та представником Київської компанії «ВДЛ» обговорив Концепцію створення індустріального парку «Енерджі Груп».

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Мукачівської районної військової адміністрації.

Даний індустріальний парк вже за два роки може з’явитися на території колишнього лісокомбінату у Сваляві. Тут планують побудувати завод з виготовлення металопластикових вікон та дверей, розсувних систем та комплектуючих до них.


«Районна влада зацікавлена в даному проєкті та всіляко сприятиме роботі інвесторів. Безперечно, створення індустріального парку призведе до підвищення рівня зайнятості населення в результаті створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати й доходів громадян. Крім того, це призведе до зростання податкових надходжень до місцевого бюджету. У нас з'являється більше можливостей для розвитку територіальної громади, а саме — відновлення доріг, розвитку інфраструктури й благоустрою населених пунктів громади», – зазначив керманич Мукачівського району.

Згідно з концепцією, виробництво на території промислового парку має стартувати вже у грудні 2024 року. До цього часу ініціатор його створення проводитиме всі підготовчі заходи.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар