Медики Обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака разом із американськими колегами консультуватимуть воїнів

квітня 16 / 2024

Медики Обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака разом із американськими колегами консультуватимуть воїнів

Вчора, провідні мікрохірурги США втретє прибули у КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А.Новака» Закарпатської обласної ради. Понад півтора роки американські спеціалісти проводять консультації в режимі онлайн, допомагаючи у вирішенні складних випадків, та діляться досвідом застосування нових медичних технік та методик.

«До команди спеціалістів у складі лікарів Пенсільванського університету – пластичного хірурга Стівена Ковача і мікрохірурга Ендрю Баудера, також долучилися провідні травматологи з інших міст України – Києва, Одеси та Львова – щоб провести спільні консультації пацієнтам-військовим, які отримали бойові травми внаслідок повномасштабного вторгнення рф», - йдеться у дописі на інтернет-платформах закладу.

«Повномасштабна війна триває, складних випадків багато, тому ми дякуємо вам за медичну допомогу і надіємось, що наша зустріч та спільна робота будуть продуктивними», – наголосив під час зустрічі з українськими та американськими колегами директор медзакладу Юрій Яцина.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар