Змагання з черлідингу: Районний етап (відео)

квітня 16 / 2024Черлідинг – вид спорту, що гармонійно поєднує в собі елементи гімнастики, акробатики, танців та командної підтримки. На базу Хустської спеціальної школи І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» за першість у ІІІ етапі змагань з черліденгу змагалися 9 команд серед закладів загальної середньої освіти. Змагання розпочалися з вишикування команд, прозвучав Гімн України, хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України.Такі масштабні змагання з цього виду спорту проводяться в громаді вперше.

Тож командам за короткий проміжок часу вдалося підготуватися до яскравих виступів та продемонструвати свої вміння та навики. Брали участь 9 команд – переможці змагань у своїх громадах. Загальна кількістю учасників перевищила сотню.

Різноманітні постановки, цікаві виступи, видовищні гімнастичні піраміди, яскраві костюми – все це демонстрували команди. Унікальними ці змагання стали через те, що у них брали участь вихованці Хустської спеціальної школи з вадами слуху. Учні впевнено та завзято продемонстрували свої вміння.

За результатами змагань на обласному етапі Хустську громаду представлятиме Великораковецький ліцей Білківської територіальної громади.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар