єЧерга для вантажівок: додано нові можливості для забезпечення більшої прозорості послуги

квітня 03 / 2024
Міністерство відновлення послідовно працює над розвитком та покращення системи єЧерга, зокрема для вантажних автомобілів. З 29 березня на порталі з’явилися оновлення, які підвищать прозорість функціонування системи.
У розділі «Завантаженість»➡️ https://echerha.gov.ua/workload на сайті та у застосунку з’явилася низка нової інформації:
🔹 Номерний знак причепу вантажівки. Раніше в системі було відкрито номер тягача.
🔹 Новий список «На контролі в МАПП», де будуть транспортні засоби, які заїхали на контроль в пункт пропуску завдяки реєстрації в системі єЧерга.
Також відображено час перебування такого транспорту в пункті пропуску.
🔹 До всіх вантажівок зі списку «На контролі в МАПП», «Приготуватись до в’їзду» та «Черга очікування» додано дату, час бронювання місця в черзі та порядковий номер. Останній присвоюється у момент бронювання місця в черзі.
🔹 Окремі позначки для машин, що виконують спеціальні, гуманітарні рейси, або перевозять пошту.
Номери машин, які здійснюють спеціальні рейси в системі будуть приховані з міркувань безпеки.
❗️Важливо, що нумерація та час реєстрації в чергу відображається тільки для тих вантажівок, які стали в чергу після оновлення в системі.
ℹ️ Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Укртрансбезпека, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Державна митна служба України та Державна прикордонна служба України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар