Ситуація на Західному кордоні за минулу добу

березня 10 / 2024
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

За добу 9 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 65 тисяч осіб та 17 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 34 тисячі осіб. 19 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 31 тисяча осіб, 27 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 113 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 42 особи – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 41 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 5-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України.

НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар