730 днів війни в самому серці Європи: наслідки, реалії та перспективи на регіональному та глобальному рівнях

лютого 28 / 2024


730 днів війни в самому серці Європи: наслідки, реалії та перспективи на регіональному та глобальному рівнях

🇷🇴 🇺🇦 🇦🇩 Про тристоронню співпрацю та підтримку Румунією України й Молдови у їх європейських прагненнях, загрози російської агресії для усього цивілізованого світу, а також про відбудову та консолідацію України - питання, які обговорюють учасники Круглого столу у Бухаресті. Також ідеться про зміцнення румунсько-українських відносин, подолання наслідків війни, протидії загрозам путінського режиму з підриву демократії та європейських інститутів.
☝️ Захід відбувається у румунському парламенті та приурочений до других роковин з дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Організатори зустрічі - Союз українців в Румунії у співпраці з парламентською фракцією нацменшин.
✍️ Закарпаття на форумі представляють керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч та депутатка облради, ректорка Академії культури і мистецтв Наталія Шетеля.
✍️ У дискусійних обговореннях беруть участь: посадовці, дипломати, представники органів місцевого самоврядування Румунії, України та Молдови, науковці, політики, духовенство, експерти та ін.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар