Фінішувала реконструкція житлового корпусу Турʼя-Реметівського психоневрологічного інтернату

лютого 21 / 2024


Проєкт реалізували в межах меморандуму про співпрацю, який торік підписали Закарпатська обласна військова адміністрація та БО «Благодійний фонд "Міжнародна православна благодійна організація (ІОСС-Україна)"».
➡️ Американські партнери профінансували реконструкцію частини другого поверху інтернату. Тут облаштували комфортні дво- та тримісні кімнати з кондиціонерами, санвузли, а також повністю оновили систему очисних споруд.
✅ Заклад днями відвідали Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА, представник «IOCC-Україна» Гага Нікабадзе та регіональний директор з реагування на кризи в Україні «ІОСС» Джордж Антоун.
Вони оглянули відремонтовані приміщення, поспілкувалися з керівництвом інтернату та обговорили подальшу співпрацю. Зокрема, йшлося про плани провести невдовзі ремонт покрівлі цього житлового корпусу.
💬 «Реконструкція була на часі. Сьогодні в закладі перебуває понад 300 підопічних. Завдяки проведеному ремонту вдалося покращити їхні умови проживання. Також за потреби тепер буде можливість збільшити в інтернаті кількість ліжкомісць», – прокоментував Петро Добромільський.
🤝 Заступник голови ОВА подякував партнерам за допомогу і співпрацю в напрямку підтримки соціальних закладів Закарпаття. Такі проєкти дозволяють надавати необхідну допомогу ще більшій кількості людей з-поміж вразливих категорій.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар