На базі комунального закладу Закарпатської обласної ради запрацював «острівець безпеки»

лютого 12 / 2024

«Пункт незламності» облаштовано на базі «Мукачівського професійного аграрного ліцею імені М. Данканича». У ньому, в разі тривалого відключення світла через обстріли росіян, люди зможуть підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. За словами директора цього комунального навчального закладу Василя Ковбаска, в «острівці безпеки» є можливість розмістити понад 50 осіб.
«Пункт незламності» освітлюється дизельним генератором. Опалюється приміщення за допомогою пічки-буржуйки. Тут передбачені можливість підзарядки мобільних пристроїв, підігріву води. У наявності - лампи для освітлення, ліхтарі, подовжувачі, аптечка, медичні маски, антисептики для рук, вологі серветки, , тощо.
Також омебльовано місця для харчування та відпочинку дорослих та дітей. На необхідну кількість відвідувачів підготовлені комплекти постільної білизни та теплі пледи. У запасі - гарячі напої, їжа швидкого приготування, смаколики, вода.
Під час презентації «Пункту незламності», керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч подякувала керівнику закладу за добру справу, адже такі «острівці безпеки» - це місце, де у випадку надзвичайної ситуації можна отримати допомогу та підтримку інших.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар