15 прихистків для ВПО в регіоні облаштували за підтримки Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

грудня 27 / 2023
💛🏡 15 прихистків для ВПО в регіоні облаштували за підтримки Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. За півтора року такі місця компактного проживання з’явилися в різних громадах чотирьох районів краю.

В осередках створили комфортні та безпечні умови для родин з дітьми, осіб поважного віку та людей з інвалідністю, які перемістилися з небезпечних регіонів країни. Після проведення ремонтних робіт усі приміщення обладнали зручними меблями, спальними наборами, сучасною побутовою технікою тощо. Також у місцях компактного проживання ВПО встановили засоби протипожежної безпеки, облаштували простори для занять спортом та психосоціальної підтримки📍

🤝 Усі необхідні підготовчі роботи в шелтерах Червоний Хрест Закарпаття здійснив у межах реалізації проєкту «ShelterPlus» за підтримки Австрійського Червоного Хреста (партнерів «Neighbour in Need» та «Austrian Development Cooperation»).

✔️ Зокрема, сьогодні такий осередок запрацював в Імстичеві на Хустщині, а кількома днями раніше – в Дубриничах Ужгородського району. У першому зможуть розмістити 25 осіб з-поміж вимушених переселенців, у другому – 28. Усе необхідне для дооблаштування прихисткам передали Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА та керівниця обласної організації Товариства Червоного Хреста Інна Сабо.

💬 «Від початку повномасштабного вторгнення наші партнери надають різноманітну допомогу тисячам краян і вимушених переселенців. Йдеться про гуманітарну, медичну, фармацевтичну, психосоціальну та іншу підтримку. Також спільно ми працюємо над створенням безпечних і комфортних місць проживання, адже саме це є першочерговою потребою для ВПО», – прокоментував Петро Добромільський, відзначивши роботу Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар