Операція з пробудженням: унікальний досвід На Закарпатті ( відео)

грудня 24 / 2023


Прокинутися під час операції на головному мозку і відповідати на питання – це нейрохірургічне втручання з пробудженням. Саме в операційній центру нейрохірургії та неврології пацієнта вивели з наркозу, під контролем лікарів чоловік виконує прості лінгвістичні завдання.

Три з половиною години медики чаклували над пацієнтом. Операція пройшла успішно! Такі нейрохірургічні втручання – дуже складні. Нейрохірург, анастезіолог, нейрофізіолог, афазіолог та персонал операційної – мультидисциплінарна команда забезпечує виконання операції з пробудженням.

Працюють злагоджено і професійно. Медичне обладнання в операційній, положення пацієнта на операційному столі, фаховість лікарів, злагоджена робота усієї команди – усе маєзначення і впливає на успіх нейрохірургічного втручання, каже Марина Бонь. Першу операцію з пробудженням тут зробили у лютому 2021 року.

Це був перший, унікальний та найуспішніший на сьогодні досвід по всій Україні. На сьогодні це майже два десятка нейрохірургічних втручань з пробудженням – найбільший показник у державі.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар