Дводенний тренінг з відкритих даних в Ужгороді провели для держслужбовців і працівників органів місцевого самоврядування

грудня 20 / 2023



⚡️👨‍💻Дводенний тренінг з відкритих даних в Ужгороді провели для держслужбовців і працівників органів місцевого самоврядування з усього Закарпаття.

Учасників навчань привітав заступник голови ОВА Олександр Пацкан. Він наголосив, що наша область послідовно впроваджує політику відкритих даних, де окремим аспектом є організація таких тренінгів для фахівців усіх рівнів.

💬 «Відкриті дані – важливий інструмент у руках тих, хто з ними працює. Ця робота має бути системною, коректною, а знання й застосування сучасних підходів може її значно полегшити і прискорити», – зауважив заступник голови ОВА.

За його словами, відкриті дані – це не лише про прозорість і відкритість у роботі органів влади чи про забезпечення доступу до публічної інформації, адже цей потужний механізм також дозволяє розробляти нові продукти, приймати ефективні управлінські рішення, формувати довгострокові цілі та стратегії.

👉 Загалом у тренінгу з відкритих даних, який за сприяння Закарпатської ОВА організували Міністерство цифрової трансформації України та Open Data Academy, взяли участь близько ста фахівців. Вони також мали змогу обрати свій рівень навчання – basic чи advanced.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар