П’ятий Дія.Центр у Закарпатській області сьогодні запрацював у селі Кострино, що на Ужгородщин

грудня 19 / 2023🥳 П’ятий Дія.Центр у Закарпатській області сьогодні запрацював у селі Кострино, що на Ужгородщині. З появою сучасного осередку мешканців громади привітав заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

Він зазначив, що раніше в Костринській громаді не було «класичного» ЦНАПу, тому людям доводилося їздити в районний чи обласний центри, щоб отримати необхідні адміністративні послуги.

✔️ Відтепер у новому осередку будуть доступні майже 160 державних послуг, зокрема й комплексних «Я – ветеран», земельних, у сфері ДРАЦС тощо. Команда центру вже працює і над запровадженням паспортних послуг та сервісу єМалятко.

Загалом Дія.Центр у Кострині обслуговуватиме близько 6 тисяч жителів громади. Його приміщення відповідає нормам і стандартам безбарʼєрності, тут є зручна зона очікування та самообслуговування, дитячий простір і пеленальний столик. Окрім цього, в центрі вдалося створити три віддалені робочі місця☝️

💬 «Відсьогодні всі мешканці громади, мами з дітьми чи люди з інвалідністю можуть без жодних перешкод отримувати зручні та якісні адміністративні послуги. Дякую кожному, хто долучився до створення вкрай потрібного громаді осередку надання адмінпослуг у форматі Дія.Центру», – наголосив Олександр Пацкан.Категорія : Суспільство


Залишити Коментар