На посаду директора Воловецького лісгоспу претендує скандальний екс-регіонал

грудня 18 / 2023
На посаду директора Воловецького лісгоспу претендує скандальний екс-регіонал

Останні дні Закарпатті штормить: то на засіданні в ОТГ місцевий депутат здійснює акт “наведення” справедливості в стилі моджахедів, тому що голова ОТГ з ОПЗЖ і замість того, щоб здати мандат, вимагає собі премію в 50 та 100%, то кермо одного з лісгоспів намагається забрати екс-регіонал.

При чому події відбуваються в одному й тому районі – Мукачівському. А ніхто не задається питанням = чому так? Чому така вседозволеність забороненої вже як два роки партії, представники якої привели війну в нашу країну, тотальну корупцію і дерибан коштів громади. Керецківську ОТГ очолює представник із ОПЗЖ, у Свалявський лісгосп хоче зайти керманичем Іван Малильо, який свого часу зі скандалом очолив Воловецький лісгосп та «Агроліс» і який, будучи при посаді, довів до краху, вирубавши без розбору ліс і затримуючи місяцями зарплати підлеглим. А лісгосп залишив з боргами в 5 мільйонів. І це вдумайтесь, у 2015 році.

Крім того, по діяльності Івана Малильо було ряд кримінальних справ за незаконну вирубку деревини. Під час керівництва Малильо легально ліс практично не рубали, про це свідчать і місцеві підприємці, і жителі Воловеччини.

Громадськості Іван Малильо відомий також скандалами навколо незаконної діяльності на березі річки Абранка, що на Воловеччині. Двічі громадськість фіксувала екологічні порушення, пов’язані із розміщенням у водоохоронній зоні сотнею кубиків лісу та оформлення діяльності із лісозаготівлі на “піджаків”. Останній випадок був зафіксований в квітні 2020 року і з приводу цього прокуратура Закарпатської області ініціювала досудове розслідування за ч. 1 ст. 239 КК України (забруднення або псування земель), яке триває досі.

За словами місцевих жителів Іван Малильо є “протеже” ексрегіоналів, разом з якими у свій час займався комерційною діяльністю та торгівлею краденою деревиною. Але ми надіємось на здоровий глузд та тверду руку керівництва області, керівників ДП “Ліси” й внутрішньої безпеки “ДП”, які не пропустять в область людей з темним минулим. Віримо, що в області будуть призначені професіонали з великої літери.

Повідомляє - https://clipnews.info
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар