Рух вантажівок на кордоні зі Словаччиною відновлено

грудня 15 / 2023

За інформацією, яка надійшла учора ввечері українським прикордонникам, рух вантажних автомобілів на в'їзд у Словаччину перед пунктом пропуску «Вишнє Нємецке» представниками словацьких перевізників було розблоковано на невизначений термін.

Словацькі колеги повідомляли щодо тимчасової відсутності блокування руху, після чого оформлення вантажних транспортних засобів на виїзд із України розпочалося у штатному режимі.

З моменту припинення блокування станом на 09.00 15 грудня у напрямку вибуття з України через пункт пропуску «Ужгород» оформлено майже 60 вантажних автомобілів. Ще 1065 вантажівок перебувають в електронній черзі на виїзд з України.

Нагадаємо, що блокування руху вантажного автотранспорту на території Словаччини поновилося 11 грудня після 16.00. Представники спілки перевізників Словаччини обмежували рух вантажівок, які прямують з України в Словаччину. На виїзд зі Словаччини рух вантажівок не блокувався. Вечорі 13 грудня, словацька сторона частково відновила пропускні операції у напрямку в'їзду на свою територію і почали приймати по кілька автомобілів за годину.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар