Національні спільноти Закарпаття щоденно працюють в економічному секторі краю, створюють робочі місця та підтримують наших захисників

грудня 12 / 2023


У межах візиту керівників дипломатичних місій країн-членів 🇪🇺 Європейського Союзу відвідали підприємство «Карпат-Пак», яке спеціалізується на виготовленні біг-бегів, стрічок, строп, лямок, ущільнювальних і пилозахисних стрічок з поліпропілену.
Зараз тут працюють 64 висококваліфіковані фахівці, більшість з яких – представники угорської національної спільноти, котрі забезпечують виробничий цикл і постачання продукції до кінцевого споживача.
Дипломати поспілкувалися з директоркою пані Judit Petei Юдітою Петеї і працівниками підприємства. Ознайомилися з виробничими потужностями.
На виробництві працівники вільно спілкуються мовою національної спільноти поряд з українською, мають вільний доступ до роботи та гідну заробітну плату.
☝🏻Керівники дипломатичних місій країн-членів Європейського Союзу отримали можливість особисто відчути атмосферу доброзичливості й укотре пересвідчитися, що на Закарпатті представники національної спільноти мають усі можливості жити, навчатися та працювати поряд з іншими за найвищими європейськими демократичними стандартами.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар