12 закарпатців одержать понад 1,2 млн грн на реалізацію власних ініціатив за підсумками Конкурсу стартапів

грудня 09 / 2023
💪💸 12 закарпатців одержать понад 1,2 млн грн на реалізацію власних ініціатив за підсумками Конкурсу стартапів.

Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА зазначив, що підприємці-початківці та ті, хто планує створити бізнес в області, отримають від 50 до 100 тисяч гривень на розвиток своєї справи.

✔️ Комісія розглянула заявки учасників Конкурсу і після презентацій проєктів обрала переможців, серед яких ті, хто планує запустити мініферму з переробкою молока, надавати перекладацькі та лінгвістичні послуги, виробляти крафтовий «айвовий сир», створити бізнес у сфері дизайну, проводити флористичні курси тощо.

💬 «Ця ініціатива – хороша можливість розпочати підприємницьку діяльність з нуля чи посилити нещодавно створений бізнес, таким чином у перспективі забезпечуючи нові робочі місця, наповнення бюджетів і розвиток нашого краю», – наголосив Василь Іванчо.

Конкурс проводять у межах реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021-2023 роки.

За словами заступника голови ОВА, таку ініціативу втілюватимуть і наступного року, тож на останньому засіданні прийняли рішення збільшити фінансування до 2,5 млн грн☝️
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар