Вручення повісток військовозобов’язаним: у Закарпатському ТЦК зробили заяву

грудня 08 / 2023
Вручення повісток військовозобов’язаним: у Закарпатському ТЦК зробили заяву

Вручення повісток особам призовного віку у спортивних, відпочинкових та інших закладах області здійснюють законно у межах мобілізаційних заходів.

Про це повідомили на сторінці Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Facebook.


У відомстві зазначають, що з початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні у своїй роботі представники ТЦК та СП керуються виключно Законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та іншим суміжним законодавством.

“На нашу думку, ті чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються у спортивних залах або розважаються у відпочинкових комплексах не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону і б’ють російських окупантів”, — йдеться у повідомленні.

“Принагідно наголошуємо, що вручення повістки не означає, що призовника одразу забирають на війну. Спочатку уточнюються дані, призовник проходить медичний огляд і вже тільки після цього, якщо людина придатна до служби, видається мобілізаційне розпорядження. Відтак призовник їде вчитися”, — пишуть у ТЦК.


Варто також знати, що у ЗСУ є чимало військових спеціальностей, які не передбачають безпосередню участь у веденні бойових дій, але є важливими для підтримки фронту. Кожен або кожна може ознайомитися на сайті ЗСУ з переліком цих спеціальностей, стати на військовий облік, отримувати гідну зарплату і разом з тим допомагати своїй країні у скрутний час, додають у відомстві.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар