Ужгород отримав почесну нагороду – відзнаку Асоціації міст України та її Палати великих міст – «Людяна громада»

грудня 07 / 2023


Як ідеться в тексті сертифікату, Ужгородська громада з населенням у 115 тисяч мешканців з лютого 2022 року прийняла у своїх обіймах 27500 людей із прифронтових і фронтових, а також деокупованих територій, українців, які вимушені були покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Цифра у 27,5 тисяч ВПО (і це тільки офіційно зареєстровані удепартаменті соцполітики Ужгородської міськради) – це майже 24% від загальної кількості мешканців Ужгорода.

І не так уже й багато міст України мають такий показник у порівнянні з довоєнною кількістю населення, вважає виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Олег Лукша, який передав нагородному міському голові Богдану Андріїву перед початком сьогоднішньої сесії.

Рішення про нагородження Ужгородської міської територіальної громади прозвучало 5 грудня 2023 року під час XVII Українського муніципального форуму АМУ за участі понад 400 учасників – голів територіальних громад, делегацій з усієї країни.

Богдан Євстафійович підкреслив: це нагорода громади, кожного небайдужого ужгородця, усіх, хто і в перші дні війни, і зараз разом із нашими співвітчизниками.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар