«Робота та відновлення»: Мінвідновлення запустило проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови

грудня 04 / 2023

На офіційній сторінці в мережі фейсбук, Закарпатська ОВА повідомляє:

💪⚒️ «Робота та відновлення»: Мінвідновлення запустило проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови.

У межах ініціативи створили вебсайт ➡️ robotavidnovlennya.org, де вже доступні понад тисячу актуальних пропозицій від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури.

Зокрема, йдеться про пропозиції, що передбачають можливості безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, що важливо для внутрішньо переміщених осіб📍

💬 «Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому», — пояснив віцепрем'єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Крім актуальних вакансій, вебсайт проєкту «Робота та відновлення» також пропонує рекомендації щодо пошуку роботи і відповіді на найбільш часті запитання щодо працевлаштування.

✔️ Проєкт реалізовують Міністерство відновлення разом з Державним агентством відновлення, АТ «Укрпошта» та «Укрзалізниця» за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар