Готуємось до зими: Люди старшого віку зможуть обміняти по 5 LED-ламп на підтримку енергозбереження

грудня 02 / 2023

💡Укрпошта оголосила про розширення програми обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. З 5 грудня є можливість отримати ще по 5 ламп безкоштовно в сільській місцевості по всій країні (окрім Київщини)*.
🏤Щоб обміняти лампи, потрібно завітати до відділення Укрпошти з паспортом, індивідуальним податковим номером (ідентифікаційний код), пенсійним посвідченням та своїм телефоном. Старі лампи можна принести одразу або протягом місяця з моменту отримання нових.
💡Для обміну доступно 18 млн енергоощадних ламп. Програма діятиме, доки лампи будуть в наявності на кожному окремому відділенні. Кожне відділення Укрпошти, де буде відбуватись такий обмін, буде позначене картинкою на дверях, щоб одразу можна було зорієнтуватись👇
Якщо ж такої картинки немає, це означає, що або закінчились лампи, або обмін ще не розпочався.
⚡️Ця ініціатива спрямована на зменшення навантаження на енергосистему України. За попередніми оцінками, додаткові 18 млн ламп дозволить сумарно економити одночасно до 1000 МВт, що дорівнює роботі блока атомної електростанції.
ℹ️Нагадуємо, що також триває обмін ламп для юридичних осіб: медичних закладів, шкіл, дитячих садочків, поліклінік. Вони можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.
*В селах Київщини, де непогода завадила розвести всі лампочки, обмін почнеться з 12 грудня. Послуга обміну в містах розпочнеться незабаром, слідкуйте за новинами на нашій сторінці, щоб дізнатись про це першими😊
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар