Великобичківська громада продовжує брати активну участь в Проєкті "Жінки. Мир. Безпека": відповідь на виклики війни"

листопада 28 / 2023
Великобичківська громада продовжує брати активну участь в Проєкті "Жінки. Мир. Безпека": відповідь на виклики війни".
В рамках цього Проєкту команда з Великобичківської громади вже пройшла навчання у двох тренінгах «Створення безпечного простору у громаді: Методика проведення аудитів безпеки» та тренінг з адвокації та мобілізації громад. Проходження цих тренінгів визначило подальші кроки команди для забезпечення безпеки місцевого населення.
Після завершення тренінгів команда взялася за практичну роботу. Першим кроком було створення ініціативно-мотивованої групи з питань проведення аудиту безпеки Великобичківської селищної територіальної громади в яку увійшли представники Великобичківської селищної ради, комунальних підприємств, відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради та поліцейський офіцер громади.
Одним із головних завдань групи, стало проведення аудиту безпеки на території Великобичківської громади. Для цього були розроблені та виконані піші рейди на трьох маршрутах:
✔️Маршрут 1: селище Великий Бичків - вул. Грушевського – вул. Карпатських Січовиків
✔️Маршрут 2: село Луг - ур. Грабля №№ 330-475
✔️Маршрут 3: село Верхнє Водяне - вул. Стара – вул. Томаша Масарика
Учасники групи активно фіксували найбільш важливі аспекти безпеки, такі як стан освітлення, наявність небезпечних споруд, дорожні проблеми та інші чинники ризику. Результати рейдів були задокументовані за допомогою спеціальних бланків із фотофіксацією, які вже незабаром будуть представлені громадськості.
Усі заходи відбулися у рамках Проєкту "Жінки. Мир. Безпека": відповідь на виклики війни", який виконується Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Великої Британії у партнерстві з ГО "Ла Страда — Україна", Асоціацією жінок-юристок України "Юрфем", Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров'я та Центром "Жіночі перспективи" за сприяння Офісу Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар