“Бюджетна партисипація від А до Я” у Великобичківській селищній раді відбулася ознайомча зустріч з експертами проєкту

листопада 25 / 2023
24 листопада в рамках проєкту “Бюджетна партисипація від А до Я” у Великобичківській селищній раді відбулася ознайомча зустріч з експертами проєкту.

Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає реалізацію у нашій громаді Проєкт «Бюджетна партисипація від А до Я».

Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» - це мережа з 20 громадських організацій та ЗМІ з 16 регіонів України, що фокусується саме на питаннях підвищення стандартів та ефективності бюджетного процесу на місцевому рівні.

Під час заходу експерти Віталій Світлик, Максим Лисюк розповіли працівникам Великобичківської селищної, громадськім активістам та громадськості про проєкт, метою якого є сформувати у громаді інфраструктуру для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, збільшити залучення громадян до бюджетного процесу, а також поширити успішний досвід та практики проєкту іншим громадам України.

За менторської підтримки досвідчених експертів громада зможе обрати 2-3 інструменти залучення громадян та впровадити їх через ухвалення відповідних нормативно-правових актів. Крім того, у громаді будуть заплановані «Дні бюджету громади» - мобілізаційно-просвітницькі заходи, під час яких жителі зможуть подати свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік; зможуть брати участь у бюджетних квізах, екскурсіях бюджетом громади, а також зможуть долучитися до марафону написання проєктів бюджету участі.

Зустріч була створена та проведена Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього матеріалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар