Школярка з Мукачева отримає стипендію від Кабінету Міністрів України

листопада 23 / 2023

Нею стала учениця 10-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Олександра Росоха.
Відповідно до наказу МОН №1298 від 24.10.2023р. «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2022/2023н.р.» щиро вітаємо ученицю 10-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Олександру Росоху.
Це гідна оцінка кропіткої праці та високих досягнень учениці.
Олександра є призером 10 обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, переможцем II, III етапу та призером у IV етапі Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка, також посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Географія», І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» з роботою «Символ щастя-лелека», ІІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» з роботою «Вільні духом»
Пишаємося тобою, Олександро, та вчителем наставником Цеглою Т.І. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Ваша перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу школи!
Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар