В Ужгороді депутату міськради повідомили про підозру у самовільному захопленні землі громади та веденні там будівництва

листопада 23 / 2023
В Ужгороді депутату міськради повідомили про підозру у самовільному захопленні землі громади та веденні там будівництва
🟡

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури депутату Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у самовільному будівництві будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що депутат, будучи директором приватного підприємства, неправомірно зайняв комунальну землю на пл. Шандора Петефі в Ужгороді та здійснював там будівельні роботи з істотним відхиленням від дозвільної та проєктної документації.

Йдеться про реконструкцію будівлі громадської вбиральні під кав’ярню з магазином. При веденні робіт підозрюваний вийшов за межі належної підприємству земельної ділянки та зайняв прилеглу територію загального користування, на якій самовільно збудовано підвальний поверх.

У межах кримінального провадження проведено ряд експертиз, які підтвердили, що фактична площа зведених будівель суттєво перевищує площу землі, відведеної для будівництва. Розслідування правопорушення триває.

Слідство здійснює Ужгородське районне управління поліції за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ та обласного Управління СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар