В Ужгороді відбулась Координаційна рада - що вирішили?

листопада 20 / 2023


✅Низку питань розглянули члени Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Ужгороді на черговому засіданні у міськраді. Зокрема, детально зупинилися на результатах роботи делегації на Всеукраїнському форумі Рад ВПО, який на початку листопада відбувся в Києві.

Масштабний триденний захід зібрав понад 400 гостей з усіх регіонів України та з-за кордону, які обговорювали подальші плани щодо діяльності Рад ВПО та напрацьовували алгоритми інтеграції й адаптації внутрішніх переселенців у громадах. Під час панельних дискусій, стратегічних сесій і презентацій представники делегації з Ужгорода розповіли про діяльність Координаційної ради з питань ВПО у нашому місті, детально зупинилися на Стратегії розвитку та діяльності ради на 2023 -2025 роки, поділилися прикладами успішних кейсів, зокрема щодо дитини-ВПО з особливими освітніми потребами; про організацію навчання та порядок вступу для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій; про навчальний клас із безпеки дорожнього руху для дітей від ініціативної групи управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Спікери напрацьовували бачення загальнонаціональної мережі Рад ВПО, обговорювали подальші плани щодо їхньої діяльності, ефективного і незалежного функціонування.

Також члени Координаційної ради з питань ВПО в Ужгороді обговорили на засіданні зміни до Статуту громади, порядок забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю з числа ВПО, переглянули презентацію діяльності міжнародної організації «All hands and hearts» та дискутували про можливості взаємодії Рад ВПО і мережі робочих груп ПРООН.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар