В Закарпатті реалізується важливий проєкт підтримки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування - Віктор Микита(фото)

листопада 20 / 2023

Разом з Камʼянською громадою та міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді Словацька Республіка»за сприяння першої леді Олени Зеленської ми створюємо сучасне, комфортне й безбарʼєрне середовище для нових сімей.

Чотири двоповерхові будинки зводяться за передовими технологіями для того, щоб забезпечити сімейне виховання дітей, які за певних життєвих обставин позбавлені можливості зростати у своїй родині.

Розвинена місцева інфраструктура має все для їх комфортного проживання й навчання. Неподалік є школа, дитячий садок, спортивний майданчик, магазини та зупинка громадського транспорту.

Попри війну ми робимо все можливе, щоб діти знайшли свої родини, а разом із ними білет у майбутнє у вільній європейській Україні.

Плануємо завершити проєкт у 2024 році й передати готове житло окремим сім'ям, які візьмуть на виховання та спільне проживання не менш ніж 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар