Соціальний центр: Новий проєкт (відео)

листопада 19 / 2023


З метою підтримки незахищених верств населення у Берегові будують соціальний центр, який вміщуватиме близько 40 – ка осіб. Цими днями відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Україною, Угорщиною та Японією.

У будівлі проживатимуть діти та люди похилого віку. Наразі будівництво знаходиться на етапі закінчення проектних робіт. Ференц Демко каже, коли дізналися, що місто продає будівлю колишнього тубдиспансеру вирішили її придбати, адже до споруди додається земельна ділянка, яка дає можливості та перспективи для розвитку проекту.

Всі, хто долучився до створення центру кажуть, що їм надзвичайно приємно втілювати такі масштабні проекти. Шінго Огава розповідає, вирішив долучитися до проекту, після того як побачив, як українці працюють зі своїми співвітчизниками, які постраждали внаслідок російського вторгнення.

Наразі і Україна, і Угорщина, і Японія активно працюють над тим, аби завершити будівництво соціального центру у найкоротші строки. Всі причетні сподіваються, що у центрі проживатимуть люди, які найбільше цього потребують.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар