Поліцейські Мукачева проводять з учнями та студентами уроки з безпеки дорожнього руху

листопада 18 / 2023
У рамках тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Мукачева відвідують навчальні заклади та розповідають основні правила безпечної поведінки на дорозі. Такі заходи покликані запобігти дитячому травматизму на дорогах


Так, впродовж цього тижня поліцейські сектору реагування патрульної поліції, поліцейські офіцери громади та поліцейські ювенали Мукачівського райуправління відвідали ряд навчальних закладів міста.

Правоохоронці нагадали дітям правила поведінки на вулицях та дорогах, про відповідальність за їх порушення, розповіли про права та обов’язки учасників дорожнього руху, повторили дорожні знаки та закцентували увагу на необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

Хлопці та дівчата з великим задоволенням та цікавістю слухали настанови поліцейських та ставили різні питання. Демонстрували і свої знання з правил дорожнього руху.

«Дітям потрібно періодично нагадувати правила поведінки на дорозі, адже дехто з них втрачає пильність й ігнорує встановлені норми. То ж під час таких заходів, які нині тривають на території області, працівники сектору реагування патрульної поліції, ювенальної превенції, поліцейські офіцери громади щодня відвідують школи міста, аби розповісти та нагадати дітям, як безпечно поводитись на дорогах краю», – наголошують поліцейські Мукачева.


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар