Сьогодні з нагоди Дня студента Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА зустрівся з майбутніми економістами, аудиторами, фінансистами, податківцями

листопада 17 / 2023

Сьогодні з нагоди Дня студента Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА зустрівся з майбутніми економістами, аудиторами, фінансистами, податківцями – представниками економічного факультету Ужгородського національного університету.
Оскільки підрозділ готує фахівців, які працюватимуть над розвитком цієї галузі, Василь Іванчо презентував учасникам заходу економічно-фінансовий паспорт Закарпаття.
☝️Він зосередив увагу на загальному обсязі доходу суб'єктів господарювання у порівнянні 2021 і 2022 років та перших півріч минулого й цього року, сплату ПДФО бюджетною сферою, бізнесом, військовими. Суб’єкти господарювання від початку 2023 р. спрямували до обласного бюджету понад 2,2 млрд грн, а це на 28,5% більше у порівняні з аналогічним періодом того року.
Окрім того, детально розглянули надходження коштів до бюджетів за районами, врахувавши територіальне розташування найбільших підприємств області. Говорили й про експорт та імпорт, релокацію бізнесу, індустріальні парки тощо.
💬 «Завжди приємно спілкуватися з молодими людьми, ділитися нашими напрацюваннями та відповідати на їхні питання.
Сподіваюся, що для студентів зустріч була цікавою і пізнавальною. Дякую за запрошення декану економічного факультету УжНУ Віталію Сержанову», — підкреслив Василь Іванчо.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар