На території нашого краю функціонує така структура, як Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області

листопада 11 / 2023

Вона відповідає за утримання і ремонт державних доріг, мостів та іншої інфраструктури. Понад рік цією структурою керувала призначена профільним міністерством пані Наталія Турчак. Як керувала, коментувати не буду – люди тепер вичерпно коментують на дорозі.
А зараз там узагалі немає управління. Хтось вирішив, що сховати керівника, перевівши на посаду заступника, – це вирішення проблеми. Та ні, колеги. Це так не працює.
Сказати, що вже набридло вмовляти працювати цю Службу, – це не сказати нічого. Але всьому є межа та здоровий глузд.
❗️Спочатку ви не можете у ВИЗНАЧЕНІ ВАМИ строки завершити будівництво тимчасового мосту через річку Тересва на Тячівщині. Ну, це, може, для вас занадто складно, враховуючи кваліфікацію, тому ви блукаєте в календарі.
❗️Але не бути в змозі провести якісно елементарний, навіть примітивний, ямковий ремонт дороги М-06, по якій їдуть десятки тисяч машин, – це вже ознаки якогось саботажу. Не дивно, що у ваш бік лунають прокльони від людей, котрі просто на дорозі щоденно міняють колеса.
Державна дорога М-06 – це критично важлива транспортна артерія, що з’єднує нашу країну з Євросоюзом.
❗️Шановне Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, раніше НЕОДНОРАЗОВО ЗВЕРТАВСЯ ПИСЬМОВО. Тепер ЗВЕРТАЮСЯ ПУБЛІЧНО: призначте, будь ласка, на посаду ефективного, фахового менеджера, який буде нам допомагати, а не займатися профанацією роботи. В нас немає часу на підвищення кваліфікації призначеного вами керівника цілої Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.
Завтра заслухаємо когось притомного зі Служби та допоможемо особисто оглянути кожну яму на дорозі М-06 з можливістю особистого контролю ремонту кожної, якщо керівник не може організувати роботу у ввіреній йому структурі.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар