В Ужгороді відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Віктору Синьку

листопада 11 / 2023


Під Гімн України сьогодні відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Віктору Синьку на фасаді Ужгородського ліцею №12, випускником якої він був.

На відкриття прийшли мама Віктора, дружина Тетяна із сином, рідні, друзі, освітяни, міський голова Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, заступники начальника Чопського прикордонного загону – полковник Юрій Безкостюк та підполковник Станіслав Соляр, військовослужбовці Чопського прикордонного загону.

Богдан Євстафійович наголосив, що Ужгород пам’ятатиме кожного захисника, який віддав життя за Україну, і підтримуватиме рідних загиблих й надалі, адже це те, що ми зобов’язані зробити в пам'ять про жертовність Героїв задля нашого мирного майбутнього.

Військовий капелан Чопського прикордонного загону, протоієрей Сергій Ємець освятив меморіальну дошку, після чого присутні вшанували пам'ять Віктора Синька хвилиною мовчання...

Ініціатор встановлення меморіальної дошки – Чопський прикордонний загін, який і погоджував із родиною загиблого її проєкт.

Нагадаємо, 32-річний штаб-сержант, прикордонник Віктор Синько героїчно загинув у бою біля населеного пункту Григорівка Донецької області 12 травня 2023 року.Вічна Слава Герою!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар