Нечемні пішоходи – причина аварій (відео)

листопада 11 / 2023


Нечемність пішоходів – поліцейські називають однією з основних причин аварій. Знімальна група теж стала свідком, як дві жінки перебігали дорогу у недозволеному місці, хоча пішохідний перехід – за 10 метрів! Та ж локація – за кілька хвилин вибігли діти, перед переходом навіть не зупинилися, не подивилися по сторонам, попри інтенсивний рух автівок.

Таке нехтування правилами дорожнього руху – не поодиноке. Закарпатці щодня стають свідками подібних ситуацій. Водії зі свого боку – теж мають претензії до поведінки пішоходів на дорозі. Направду, у темний період доби – ДТП з пішоходами більше, констатують поліцейські краю. А через зменшення світлового дня у осінньо-зимовий період статистика аварійності на дорогах ще погіршилась. У групі ризику – діти. Тому до малечі – особлива увага.

Ернест Завадський також проаналізував найтиповіші порушення пішоходів, які фіксують поліцейські на автошляхах краю. Недбалість водіїв, нечемність пішоходів – не єдині причини аварій у темну пору доби. За неналежне утримання доріг у частині розмітки передбачена і відповідальність, нагадують юристи. Варто зауважити, дотримання правил для всіх учасників дорожнього руху обов’язкове! І це не про штрафи, а про взаємоповагу, уникнення аварій та збереження життя!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар