Зеленський відреагував на трагедію 128-ї бригади

листопада 05 / 2023

Тепер головне – встановити повну картину трагедії й більше не допустити подібного, наголосив президент.


У вечірньому відеозверненні до народу України президент Володимир Зеленський повідомив, що за фактом загибелі і поранення бійців 128-ї гірсько-штурмової бригади зареєстровано кримінальне провадження.

“Передусім щодо російського удару по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади, який стався у Запорізькій області. Мої співчуття всім рідним та близьким загиблих воїнів! Це трагедія, якої можна було уникнути. Міністр оборони Умєров доповів мені про заходи, яких вжито, щоб зʼясувати всі обставини того, що сталося, хто конкретно та які розпорядження давав. За фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Триває відповідне розслідування”, – йдеться у зверненні президента.

Зеленський підкреслив, що тепер головне – встановити повну картину трагедії й більше не допустити подібного.

“Кожен військовий у зоні бойових дій – у зоні дострілу та аеророзвідки ворога – знає, як треба поводитися під відкритим небом, як дбати про безпеку. Зараз розслідування має дати рідним загиблих воїнів і суспільству чесні відповіді, як сталася трагедія, та чиї розпорядження були неправильними”, – зазначив президент.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар