Допомога від австрійських партнерів для Закарпатських рятувальників (відео)

жовтня 31 / 2023


Пожежний та аварійно-рятувальний – два автомобілі отримали закарпатські рятувальники у якості гуманітарної допомоги від австрійських партнерів.

Це далеко не перша допомога від Федеральної Землі Бургенланд для рятувальників краю. І вкотре – вкрай потрібна для роботи! Також у рамках візиту австрійської делегації на Закарпатті передали медичне обладнання. Зокрема, ультра-звуковий сканер, випарник для наркозного апарату, інфузійні насоси та медикаменти. Керівники краю подякували губернатору землі Бургенланд за квоту Закарпаття у Комітеті регіонів при ЄС, адже це важливий внесок у співпрацю з Україною.

А також за підтримку Австрії у боротьбі за незалежність України, зокрема за прихисток майже півсотні тисяч українських біженців, які отримують соціальну допомогу від австрійського уряду. Під час зустрічі йшлося і про те, що Бургенланд готовий прийняти на реабілітацію українських військових та кількох реабілітологів. Крім того, повідомили гарну новину – у Бургенланді будується нова лікарня, вартістю близько 200 мільйонів євро. А ще обіцяли допомогти у реалізації проекту реабілітаційного центру на вулиці Амосова в Ужгороді.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар