Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА взяв участь у круглому столі з питань реалізації стратегії зі створення безбар'єрного простору в умовах децентралізації

жовтня 26 / 2023
✔️ Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА взяв участь у круглому столі з питань реалізації стратегії зі створення безбар'єрного простору в умовах децентралізації.

Відкриваючи захід, він зауважив, що через повномасштабну війну розбудова доступності стає більш актуальною і залишається пріоритетом для Президента України Володимира Зеленського, першої леді Олени Зеленської та керівництва області.

Петро Добромільський наголосив на необхідності активізації роботи в цьому напрямку територіальних громад краю, котрі на своєму рівні приймають і реалізовують відповідні програми, та відзначив залученість представників громадських, благодійних, міжнародних неурядових організацій і партнерів до втілення принципів безбар'єрності в нашому регіоні☝️

💬 «Сьогодні безбар’єрне середовище будуємо для тисячі мешканців Закарпаття – краян, вимушених переселенців, а також для наших захисників. І підхід у забезпеченні норм доступності має бути комплексним, адже йдеться не лише про подолання фізичних перешкод, а й усунення бар’єрів під час навчання, працевлаштування, отримання необхідних послуг тощо», – зауважив Петро Добромільський.

Заступник голови ОВА закликав учасників круглого столу до напрацювання спільного бачення вирішення низки питань, пов’язаних із практичною реалізацією стратегії зі створення безбар'єрного простору в регіоні та громадах зокрема.

📌 В обговоренні взяли участь представник омбудсмана в Закарпатській області Андрій Крючков, представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Миколаївській області Ольга Стефаненко, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Демʼянчук, директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Ольга Травіна, представники Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю, мешканці регіону з інвалідністю та інші.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар